fbpx
Close

Kristian Kullamäe oli 18 punktiga Baunachi kaotusmängus parim

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Pühapäeval pidasid Saksamaa esiliigas ProA-s Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes ning Rostoki Seawolves maha lisaajaga trilleri. Meie meeste hea mäng ei päästnud Baunachi 82:94 kaotusest.

Kogu mäng kulges kuni lisaajani väga tasavägiselt. Baunach läks mängu kolmestega ära tegema, kuid viskeprotsent oli üsna nigel (tabati 28%). Vastased seevastu ehitasid mängu kahepunktivisetele ja domineerisid ka lauavõitluses, noppides 14 palli enam. Samuti tegi Baunach palju vigu (Kullamäe langes 5 veaga välja), mis andis vastastele hea võimaluse vabavisetest lihtsaid korve teenida. Mängu hoidis tasakaalus eestlaste koduklubi kvaliteet palli käsitlemisel ning meeskonna hea töö kaitses (12 vaheltlõiget). Sellest kõigest aga ei piisanud, sest vastaste poolelt oli 36 punktiga pidurdamatus hoos Tony Hicks.

Baunachi resultatiivseim oligi 21 mänguminutit teeninud Kristian Kullamäe 18 punktiga. Kolmeseid tabas isale vääriliselt 4/9, kaheseid 3/5, vabaviskeid 0/1 ja lisaks noppis 4 lauapalli, andis 2 resultatiivset söötu ning kaotas 2 korral palli. Teda toetas William McDowell-White 17 punkti, 6 lauapalli, 5 vaheltlõikega ja Daniel Keppeler 12 punkti, 8 lauapalliga. Rahvuskaaslane Henri Drell panustas 17 minuti jooksul 7 punkti, 2 lauapalli, 2 vaheltlõiget, 2 resultatiivset söötu ning tabas kolmeseid 1/7, kaheseid 1/4, vabaviskeid 2/4. Protokolli läks kirja veel üks isiklik viga.

Rostoki parim mees oli Hicks 36 punkti ja 10 lauapalliga (185 cm pikk), teda toetasid Yannick Anzuluni 14 punkti, 15 lauapalliga ja Michael Jost 14 punkti, 6 lauapalliga.

Eestlaste koduklubi Baunach Young Pikesi järgmine liigamäng toimub 7. oktoobril, kui kodus minnakse vastamisi PS Karlsruhe LIONS-iga.

scroll to top