fbpx
Close

Kristjan Kangur Kalev/Cramo hooaja avavõidust: rabe mäng, aga ei saa nuriseda

Avatar
-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustas Olybert Eesti-Läti Korvpalliliigat 97:85 võiduga Läti meistri BK Ventspilsi vastu. Kolmandal veerandajal jäid kalevlased kaheksa punktiga kaotusseisu, aga viimase neljandiku lõpuks oldi ise juba kolme silmaga ees ja kohtumise lõpuminutitel polnud võitjas enam kahtlust.

Neli punkti ja üheksa lauapalli toonud Cramo meeskonna kapten Kristjan Kangur ütles pärast hooaja esimest suurt lahingut, et arenguruumi neil on. Samas saab tema sõnul nüüd vigadest õppida ja igal juhul on tähtis võit tabelis kirjas.

“Mäng oli rabe, kuid sellega tulevad ka oma vead välja ja nii teame, mis suunas tööd edasi teha. Kui kõik oleks ideaalselt sujunud, siis ei tea, mis järgmises mängus saanuks, oleks äkki kõrgelt kukkumine tulnud. Võit sellise mänguga aga tuli ja nuriseda ei saa,” rääkis Kangur ERR-ile.

Eestlane lisas, et närvilisust oli ja nii ei tulnud meeskonnal mõnigi mänguline osa välja. Publik aitas tema sõnul väga, keda oli üle pika aja saali palju kohale tulnud. Järgmise vastase BK Liepaja osas ei julgenud ääremängija öelda, et tegemist oleks klassi võrra nõrgema tiimiga: “Kõiki vastaseid tuleb karta ja täie tõsidusega võtta!”

Cramo abitreener Indrek Reinbok nõustus samuti, et kohtumine oli rabe, aga eelkõige on tähtis tulemus. “Alguses olime hädas arusaamisega, kuidas me ise kaitses, eriti katete puhul, mängime. Palju eksimusi oli. Vastased surusid tempot maha, mis meile ei sobinud. Teisel poolajal suutsime selles osas muutuse sisse viia,” ütles Reinbok Delfile antud intervjuus.

Avapoolajal polnud publik kohati rahul kohtunike tegevusega ning rahulolematust väljendasid ka mõlemad meeskonnad. “Vilega peavad mõlemad meeskonnad harjuma, selle taha ei anna kunagi pugeda,” lisas Reinbok.

scroll to top
Inline
Inline