Kullamäe ja Drell olid Baunachi kaotusmängus meeskonna resultatiivseimad

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes sai Saksamaa esiliigas suureskoorilise kaotuse, kui võõrsil tunnistati 56:82 (16:22, 10:25, 7:11, 23:24) Tübingeni Tigersi paremust.

Eestlaste koduklubi oli hädas visketabavusega. Kahepunktiviskeid tabati 41% ja kolmepunktiviskeid 25% täpsusega, vastastel olid need vastavalt 62% ja 43%. Samuti jäi Baunach vastastele alla ka lauavõitluses (24:44).

Baunachi resultatiivsemad olid eestlased. 18-aastane Drell mängis 22 minutit, viskas 10 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 1/4, vabavisked 1/2), hankis ühe lauapalli ja tegi kolm viga. 19-aastane Kullamäe mängis 24 minutit, viskas 9 silma (kahesed 2/6, kolmesed 1/4, vabavisked 2/2), andis kolm resultatiivset söötu, võttis 3 lauapalli ja tegi ühe vea.

Tübingeni resultatiivsemad olid Elijah Allen ja Reed Donald Timmer 14 punktiga.

Baunachil on nüüd liigatabelis kolm võitu ja kolm kaotust, millega hoitakse seitsmendat kohta. Kullamäe ja Drelli koduklubi liigahooaeg jätkub 3. novembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Paderborn Baskets’iga.