Kullamäe ja Drell tegid head esitused, kuid Baunachi kaotusteseeria sai jätku

-Kristian Kullamäe | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Eesti koondislaste Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes sai reedel Saksamaa esiliigas juba seitsmenda kaotuse järjest, jäädes võõrsil 71:88 alla Team Ehingen Urspringile.

Baunach kaotas avaveerandi 19:21 ja poolajaks oldi taga 37:43. Kolmandal veerandajal kasvas vahe esmakordselt kahekohaliseks, kuid neljandiku lõpuks kahanes see 7 punktile (57:64). Viimase veerandi alguses rebis Ehingen siiski 8:2 spurdiga otsustavalt ette.

Mõlemad eestlased kuulusid algviisikusse. Kullamäe sai mänguaega 29,5 minutit ja tõi selle ajaga oma meeskonna parimana 20 punkti (kahesed 6/9, kolmesed 2/5, vabavisked 2/4). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 6 resultatiivset söötu ning tegi 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Drell viibis väljakul kauem kui keegi teine – 34 minutit – ning kogus selle ajaga 14 punkti (kahesed 2/9, kolmesed 2/3, vabavisked 4/6), ühe lauapalli, 2 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Vastastele tõi ameeriklane Seger Bonifant 22 punkti.

Baunach jätkab Saksamaa esiliigas ehk ProA-s 5 võidu ja 20 kaotusega viimasel, 16. kohal. Hooaja lõpuni jääb veel 5 vooru. Baunach peab oma järgmise liigamängu juba pühapäeval, 3. märtsil, kui kodus minnakse vastamisi tabelis 4. kohal asuva Heidelbergi MLP Academicsiga.