Kullamäe ja Drelli panusest Baunachi võiduks ei piisanud

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa esiliiga Baunachi meeskonnas pallivad Kristian Kullamäe ja Henri Drell pidid kaaluka kaotuse vastu võtma VfL Kirchheim Knightsi tiimilt skooriga 53:77 (21:18, 9:16, 11:28, 12:15).

Pärast esimest veerandaega oli Baunachil kõik kontrolli all, kuid seejärel haaras vastane kindlalt ohjad ning enam tagasi ei vaadanud. Baunach ei saanud sisse kolmeseid, samas kui vastane realiseeris neid korraliku protsendiga (40%). Kui poolajaks oli kaotus meie meestele vaid neli punkti ning võis oodata, et läheb mänguks, siis kolmandal neljandikul ei jätnud Kirchheimi rüütlid Baunachile mingit võimalust ja kindlustasid suure võidu.

Meie meestest oli Kristian Kullamäe meeskonna parim, visates 27 minuti jooksul 17 punkti (kahesed 7/11, kolmesed 1/2, vabavisked 0/1), võttis 5 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi 2 vaheltlõiget, 5 pallikaotust ja 4 viga. Teise eestlasena samas palliv Drell oli märksa tagasihoidlikum, visates 30,5 minuti jooksul 7 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 0/4, vabavisked 1/2), võttis samuti 5 lauapalli, andis 2 söötu, pani ühe kulbi, tegi 4 vaheltlõiget, 3 viga ja samuti 5 pallikaotust.

Vastaste parimad olid Rohndell Domminic Goodwin 18, Keith Maurice Rendleman Jr 15 ja DaJuan Marquise Graf 13 silmaga.

Liigatabelisse 5 võidu kõrvale 16. kaotuse teeninud baunach langes viimasele kohale. Järgmisena kohtutakse koduväljakul 9. veebruaril Rostock Seawolvesi meeskonnaga.