Lass ja Duquesne alustasid konverentsi põhihooaega võidukalt

-Kadri-Ann Lass | Foto: Ekraanitõmmis

USA üliõpilasliigas NCAA mängiva Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes alustas oma konverentsi (Atlantic 10) põhihooaega võiduga, kui võõrsil alistati St. Bonaventure Bonnies 60:54 (12:16, 19:16, 17:6, 12:16).

Avapoolaja järel ühe punktiga (31:32) kaotusseisus olnud Duquesne alustas kolmandat veerandit 12:0 spurdiga ja otsustava neljandiku eel oli eestlanna kodunaiskond juba 10-punktilises eduseisus (48:38). St. Bonaventure suutis viimasel veerandil küll vahet vähendada, kuid 4 punktist lähemale nad enam ei jõudnud.

Kohtumist algviisikus alustanud Lass teenis 24 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 9 punkti (kahesed 4/11, vabavisked 1/1), võttis 4 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ja tegi 2 pallikaotust ning 2 isiklikku viga.

Duquesne’i parimad punktitoojad olid Julijana Vojinovic ja Amanda Kalin, kes kogusid vastavalt 13 ning 12 punkti. St. Bonaventure’i poolel viskas Deja Francis mängu parimana 20 punkti.

Koos konverentsiväliste mängudega on Lassi koduülikoolil nüüd kirjas 7 võitu ja 7 kaotust. Järgmise kohtumise peab Duquesne Eesti aja järgi neljapäeva öösel, kui võõrustatakse Davidsoni Kolledži naiskonda.