Lass viskas kaotusmängus tugeva vastase vastu kahekohalise arvu punkte

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Kadri-Ann Lass ja tema kodunaiskond Duquesne Dukes said USA üliõpilasliigas NCAA kaotuse, kui läinud öösel jäädi alla tugevale Syracuse Orange’ile 71:87 (14:27, 16:18, 19:25, 22:17).

Associated Pressi ja USA Today edetabelites vastavalt 15. ning 14. kohal asuv Syracuse haaras ohjad juba avaveerandil ja esimese kümne minuti möödudes oli Duquesne 13 punktiga kaotusseisus. Nii teisel kui ka kolmandal veerandil jõudis eestlanna kodunaiskond 7 punkti kaugusele, kuid mõlemal korral kasvatasid vastased vahe taas kahekohaliseks. Duquesne võitis viimase veerandaja 22:17, kuid mängu see enam ei päästnud.

Algkoosseisu kuulunud Lass teenis mänguaega 26 minutit, mille jooksul viskas 12 punkti (kahesed 6/7, kolmesed 0/2) ja võttis 5 lauapalli, kuid patustas ka 5 pallikaotuse ning 2 isikliku veaga.

Eestlannast rohkem punkte viskasid Duquesne’i poolel vaid Laia Sole ja Julijana Vojinovic, kes kogusid kumbki 14 punkti. Võitjate poolel sai Tiana Mangakahia mängu parimana kirja 20 punkti.

Viie võidu ja viie kaotusega jätkav Duquesne viibib Floridas Saint Petersburgis, kus kahe päeva jooksul peetakse kaks mängu. Teises kohtumises minnakse Eesti aja järgi homme öösel vastamisi Liberty Ülikooli naiskonnaga, kellel on kirjas kaks võitu ja üheksa kaotust.