Lass ja Duquesne võtsid viimase veerandiga hooaja kolmanda võidu

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Dukes Media Supplement

Kadri-Ann Lass ja tema koduülikooli naiskond Duquesne Dukes said läinud öösel USA üliõpilasliigas NCAA hooaja kolmanda võidu, kui võõral väljakul alistati Kent State Golden Flashes 77:72.

Duquesne haaras kiire algedu ja 6. mänguminutil tõi Lassi lõpetatud kiirrünnak tabloole numbrid 16:9, kuid avaveerandi lõpuks oli eduseis kahanenud 2 punktile 17:15. Teine veerand kuulus 19:12 võõrustajatele ning eestlanna koduülikool läks vaheajale 29:34 kaotusseisus. Kolmandal veerandil vähendas Duquesne vahe 2 punktile ja otsustavale neljandikule mindi vastu seisult 53:55. Mängu viimased kümme minutit kuulusid eestlanna koduülikoolile ning Duquesne võttis hooaja kolmanda võidu tulemusega 77:72 (17:15, 12:19, 24:21, 24:17).

Lass alustas kohtumist algviisikus ning viibis platsil kokku 17 minutit, kogudes selle ajaga 7 punkti (kahesed 3/6, vabavisked 1/2), 4 lauapalli, 2 blokki, 4 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Duquesne’i poolel kerkis resultatiivseimaks Chassidy Omogrosso, kes viskas 24 silma. Kaotajate parim oli Megan Carter 17 punktiga.

NCAA hooaega kolme võidu ja kolme kaotusega jätkav Duquesne peab oma järgmise kohtumise samuti võõrsil, kui nädala pärast minnakse vastamisi Penn State’i naiskonnaga.