Tass ja Saint Mary’s said neljanda kaotuse järjest

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Matthias Tass ja tema kodumeeskond Saint Mary’s Gaels said täna varahommikul USA üliõpilasliigas NCAA juba neljanda järjestikuse kaotuse, kui koduväljakul jäädi 75:80 alla UC Irvine Anteaters’ile.

Avapoolaeg kulges tasavägiselt ja vaheajale minnes näitas tabloo Tassi koduülikooli 35:33 eduseisu. Tasavägine mäng jätkus ka teisel poolajal ning 2 minutit enne kohtumise lõppu oli seis viigis 69:69. Mängu saatuse otsustasid vabavisked, mida UC Irvine tabas viimase 42 sekundi jooksul 7/8. Saint Mary’s jätkab NCAA hooaega kolme võidu ja nelja kaotusega.

Vahetusmeeste pingilt alustanud Tass sai mänguaega 11 minutit ja viskas selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/3), võttis 2 lauapalli, sooritas ühe vaheltlõike, pani ühe bloki ning tegi ühe pallikaotuse ja ühe vea.

Meeskonna resultatiivseim oli 30 punktiga Jordan Ford. Võitjate parim oli Evan Leonard, kes viskas 22 silma.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Tass ja Saint Mary’s Eesti aja järgi pühapäeva varahommikul, 2. detsembril, kui võõrustatakse California Ülikooli korvpallimeeskonda.