Rauno Nurgeri korralik mäng ei päästnud Huescat napist kaotusest

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Rauno Nurgeri (208 cm) koduklubi Huesca oli Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võõral väljakul vastamisi Real Canoe meeskonnaga ning vaatamata meie mehe tublile panusele tuli alla vanduda numbritega 69:71 (17:18, 17:16, 22:19, 13:18).

Kohtumine oli äärmiselt tasavägine, kus terve esimese poolaja käis punkt-punkti heitlus ning vaheajale mindi viigiseisult 34:34. Visketabavused oli mõlemal tiimil suhteliselt võrdsed nagu ka muud näitajad. Teisel poolajal läks mäng mõnevõrra lahtisemaks ning Huesca pääses kolme punktiga juhtima. Paraku tehti viimasel veerandil liiga palju praaki pallikäsitsemisel ning Real Canoe kasutas oma võimalused ära ja võitis kohtumise.

Rauno Nurger oli meeskonna parimaid, kui 24 minuti jooksul viskas 14 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 0/1), võttis 5 lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust, pani kulbi ja tegi 2 viga. Meeskonna resultatiivseim oli 16 silmaga Stojan Gjuroski, 10 punkti lisas Martin Tyler Haws.

Reali poolelt tõusis esile Jose Miguel Balbuena 19 silma ja 14 lauapalliga. Teda toetasid suhteliselt võrdselt panustanud Jose Maria Narbon 14, Aleksa Jugovic 13 ning Daniel Agustin ja Ander Orden mõlemad 10 punktiga.

Liigatabelis asub Nurgeri klubi nüüd 7 võidu ja 3 kaotusega kolmandal kohal. Järgmisena kohtub Huesca koduväljakul 2. detsembril Barca Lassa meeskonna duubli vastu, kes paikneb tabeli lõpuotsas.