Lass pani 3 blokki, kuid Duquesne sai madalaskoorilises mängus kindla kaotuse

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

USA üliõpilasliigas NCAA pidi Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes pühapäeval vastu võtma teise kaotuse järjest, kui võõrsil jäädi alla Fordham Ramsile tulemusega 46:57 (17:13, 10:19, 10:17, 9:8).

Mängu paremini alustanud Duquesne võitis avaveerandi 4 punktiga, kuid jäi poolajaks 27:32 kaotusseisu. Kolmandal veerandajal kasvas vahe veelgi ja viimase 10 minuti jooksul Duquesne 11 punktist lähemale enam ei jõudnudki.

Algviisikus alustanud Lass viibis väljakul 32 minutit ning viskas selle aja jooksul 6 punkti (kahesed 3/8, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, blokeeris 3 vastaste pealeviset ja tegi 3 pallikaotust.

Duquesne’i resultatiivseim oli 15 silma visanud Chassidy Omogrosso, Fordhami poolelt vastas Lauren Holden samuti 15 punktiga.

Duquesne langes Atlantic 10 konverentsis ühe koha võrra ning asub nüüd 5 võidu ja 3 kaotusega 5. positsioonil. Koos konverentsiväliste mängudega on naiskonna arvele kogunenud 11 võitu ja 10 kaotust. Oma järgmise mängu peab Duquesne Eesti aja järgi reede öösel, kui võõrsil kohtutakse UMassi naiskonnaga.