Lass pani taas mitu blokki ja aitas Duquesne’i konverentsi poolfinaali

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes alistas läinud öösel Atlantic 10 konverentsi veerandfinaalis Saint Louis Billikensi 72:51 ja pääses edasi poolfinaali.

Duquesne tegi vahe sisse juba avaveerandil, mis võideti 13:5 ning poolajapausiks oli seis 29:23. Algviiskus alustanud Lass mängis terve teise veerandaja ning kogus avapoolajal 18 minutiga 5 punkti, 3 lauapalli ja 3 viskeblokeeringut.

Kolmanda veerandaja alguses kahanes vahe vaid 2 punktini – 29:27 –, kuid seejärel tegi Duquesne otsustava 15:0 spurdi. Viimase veerandi eel juhtis eestlanna kodunaiskond juba 56:34.

Lassi arvele kogunes mängu lõpuks 27 minutiga 7 punkti (kahesed 2/7, kolmesed 1/3), 4 lauapalli, 4 viskeblokeeringut, üks vaheltlõige, 2 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Duquesne’i resultatiivseim oli Chassidy Omogrosso 20 punktiga, Saint Louisile tõi Kerri McMahan 18 silma.

Juba täna koduses Palumbo Centeris toimuvas poolfinaalis kohtub 3. asetuse saanud Duquesne 2. paigutusega Fordhamiga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 20.30.