Lass tõusis Duquesne’i võidumängus üheks resultatiivseimaks

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Athletics

Kadri-Ann Lassi kodunaiskond Duquesne Dukes sai läinud öösel USA üliõpilasliigas NCAA kirja neljanda võidu järjest, kui võõrsil alistati tulemusega 64:53 George Washington Colonials.

Duquesne võitis avaveerandi 10:8 ning juhtis poolajaks 22:21. Tasavägine heitlus jätkus ka kolmandal veerandajal, kuid Duquesne lõpetas neljandiku 6:0 spurdiga ja 24 sekundit enne perioodi lõppu tegi Lassi kahene seisuks 42:34. Viimase veerandi alguses jätkas Duquesne vahe kasvatamist ning 6.15 enne lõppu viis eestlanna kahene nad juba 13 punktiga ette (51:38). Seejärel tegid võõrustajad 13:4 spurdi ja pääsesid vaid 4 punkti kaugusele (55:51), kuid Duquesne vastas omakorda 9:2 lõpuspurdiga.

Algviisikus alustanud Lass viibis väljakul 33 minutit ja viskas selle ajaga 15 punkti (kahesed 6/14, kolmesed 0/2, vabavisked 3/4). Lisaks võttis ta 8 lauapalli, andis 4 resultatiivset söötu, blokeeris 2 vastaste pealeviset ning tegi 2 pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Lassist rohkem punkte viskas vaid naiskonnakaaslane Chassidy Omogrosso, kelle arvele kogunes 19 silma. Kaotajate resultatiivseim oli 14 punktiga Maddie Loder.

Duquesne on Atlantic 10 konverentsis kogunud nüüd 10 võitu ja 5 kaotust, millega tõusti jagama 3.-4. kohta. Kogu hooaja saldo on naiskonnal 16 võitu ja 12 kaotust. Põhihooaja viimases mängus võõrustab Duquesne laupäeval, 2. märtsil St. Bonaventure’i naiskonda. Hooaja esimese omavahelise kohtumise võitis Duquesne võõrsil 60:54.