Lassi hooaja resultatiivseim mäng Duquesne’i kaotusest ei päästnud

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Dukes Media Supplement

USA üliõpilasliigas NCAA mängiv Kadri-Ann Lass tegi läinud öösel suurepärase esituse, kuid tema kodunaiskond Duquesne Dukes kaotas Liberty Lady Flamesile 51:55 (16:17, 9:7, 22:18, 4:13).

Mängu avapoolaeg möödus korvidevaeselt ja tasavägiselt ning vaheajale mindi Duquesne’i napis 25:24 eduseisus. Tasavägine mäng jätkus ka kolmandal veerandajal, kuid perioodi lõpus kasvatas eestlanna kodunaiskond vahe 5 punktile (47:42). Veel 8.09 enne kohtumise lõppu tõi Lassi kahepunktivise tabloole numbrid 51:46, kuid seejärel ei tabanud Duquesne mängu lõpuni enam ühtegi viset ja Liberty viskas 9 vastuseta punkti.

Algviisikus alustanud ja 38 minutiga enim mänguaega teeninud Lass tegi oma hooaja resultatiivseima mängu, visates kohtumise parimana 21 punkti (kahesed 8/11, kolmesed 1/5, vabavisked 2/2). Lisaks võttis eestlanna 7 lauapalli, andis ühe korvisöödu, pani ühe bloki ja tegi ühe pallikaotuse.

Liberty resultatiivseim oli Emily Lytle, kes viskas 14 punkti.

Kahe päeva jooksul teise kaotuse saanud Duquesne jätkab NCAA hooaega viie võidu ja kuue kaotusega. Järgmise mängu peab Duquesne laupäeval, 29. detsembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi linnarivaali Pittsburghiga.