Leedu neiud ei jätnud liidrita mänginud Eestile mingit võimalust

-Marija Gontšarova | Foto: Siim Semiskar

-Maria Gontšarova | Foto: Siim Semiskar

Eesti neidude U18 koondis kaotas Leedus Druskininkais peetaval Balti matši turniiril ka teise kohtumise, jäädes korraldajamaa eakaaslastele alla koguni 21:72.

Avaveerandi kaotas Eesti 7:12, poolajaks oldi taga juba 10:35 ning enne viimast kümmet minutit 19:52.

Eesti edukaim oli 8 punkti visanud Maria Gontšarova, Marie Anette Sepp lisas 6 ja Helerin Kass 4 silma. Isikliku punktiarve avasid veel Triinu Ojala ja Karin Pärnala, kes tõid vastavalt 2 ning ühe silma. Leedu parimad skooritegijad olid Urte Cižauskaite ja Audrone Zdaneviciute, kes kogusid mõlemad 10 punkti.

Eesti koondis mängis taaskord kümne mängijaga. Võrreldes eilse kohtumisega Valgevene vastu tehti neli vahetust: koondise liidri Anna Gret Asi, Triiny Käämeri, Belinda Lepmetsa ja Triinu-Liis Vaikma asemel kuulusid koosseisu Anna Jürissaar, Helerin Kass, Triinu Ojala ja Marie Anette Sepp.

Homme kell 12.00 kohtub Eesti turniiri viimases mängus Lätiga.