Ligi 40 minutit platsil viibinud Rait-Riivo Laane ei suutnud Miercurea Ciuci lisaajakaotusest päästa

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Rait-Riivo Laane koduklubi Miercurea Ciuc jätkas Rumeenia korvpalli kõrgliigas märtsi esimesel päeval taas mängudega, kui vastamisi oldi Galati Municipal võistkonnaga ning leppida tuli lisaajal 79:86 (23:11, 10:20, 19:13, 20:28, 7:14) kaotusega.

Visketabavus oli mõlemal meeskonnal 38%. Lauavõitluse võitis Miercurea Ciuc 49:48 (ründelaud 20:19). Korvisööte andis Miercurea Ciuc rohkem 17:12, vaheltlõikeid tegi enim Galati 9:8. Pallikaotuseid kogunes Galatil 15, Miercurea Ciucil 19.

Algviisikusse kuulunud Rait-Riivo Laane teenis mänguaega 38,8 minutit ja viskas 5 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi 5 vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja 5 isiklikku viga.

Miles Bowman Jr oli Miercurea Ciuci parim 24 punkti ja 17 lauapalliga. Alston Cole lisas 14 punkti ja 5 lauapalli ning Emanual Shepherd 13 punkti ja 7 lauapalli. Vlad Corpodean sai kirja 10 punkti, 5 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Davor Konjevic oli vastaste resultatiivseim 23 punkti ja 4 lauapalliga. Tarik Bruncevic järgnes 20 punkti ja 8 lauapalliga, James Eads III tõi 14 punkti ja hankis 10 lauapalli ning Maksim Sturanovic kogus 12 punkti ja 9 lauapalli.

Turniiritabelis asub Miercurea Ciuc kahe võidu ja kümne kaotusega eelviimasel ehk 13. kohal. Galati on kolme võidu ja üheksa kaotusega 12. positsioonil.