Lõpuminutitel hästi tegutsenud Jürgens ei suutnud meeskonda kaotusest päästa

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kohtus Carlos Jürgensi koduülikool Oral Roberts kahe päeva jooksul teist korda Kansas City meeskonnaga. Kui esimeses kohtumises saadi napp 60:58 võit, siis teises mängus tuli leppida 76:81 kaotusega. Ühtlasi lõppes sellega Oral Robertsi neljamänguline võiduseeria.

Kodusaalis mänginud Oral Roberts kaotas avapoolaja 30:41. Jürgensi järjestikused korvid tõid Oral Robertsi kaks minutit enne lõppu viie punkti kaugusele (72:77), kuid kaotusseisust välja tulla siiski ei suudetud.

Pingilt mängu sekkunud Jürgens viibis väljakul 17 minutit, mille jooksul viskas ta viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2, vabavisked 0/2), hankis ühe lauapalli, tegi kaks vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Lisaks kogunes eestlase arvele üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Oral Robertsi parim korvikütt oli kõik 40 minutit rassinud ja 24 punkti visanud Max Abmas. Kansas City poolel vastas Brandon McKissic samuti 24 punktiga.

Oral Roberts on sel hooajal kogunud üheksa võitu ja seitse kaotust. Oma konverentsis (Summit League) asutakse kuue võidu ja kahe kaotusega neljandal kohal.