fbpx
Close

Maik-Kalev Kotsar aitas Hamburg Towersil kontrollmänge võidukalt alustada

-Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers korvpallimeeskond | Foto: Hamburg Towers Facebook

-Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers korvpallimeeskond | Foto: Hamburg Towers Facebook

Eesti korvpallikoondise keskmängija Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond Hamburg Towers pidas laupäeval oma esimese treeningkohtumise, kui 97:92 võideti tugevuselt teises liigas pallivat Bremerhaveni Eisbärenit.

23-aastane ja 211 cm pikkune Kotsar kogus ameeriklaste järel oma tiimi paremuselt viienda skoorijana 8 punkti. Eestlasest edukamad olid Kameron Taylor 23 silma, Terry Allen 18 punkti ja 4 vaheltlõike, Jordan Swing 15 ja TJ Shorts 10 punkti ja 8 resultatiivse sööduga.

Towersi abitreener Benka Barloschky sõnas klubi kodulehele antud kommentaaris, et tegemist oli tüüpilise hooajaeelse kohtumisega, kus mõlemad meeskonnad kaotasid palju palli ja tihti jättis kokkumäng soovida.

“Aga sellele vaatamata jääme me treeneritena rahule, kuna intensiivsus ja keskendumine oli korralik. Poisid hoidsid gaasipedaali all esimesest minutist kuni viimaseni,” lisas Barloschky. “Võit oli seda magusam, et Bremenhaven on oluliselt kauem hooajaks valmistunud.”

Treenerid Hamburgi avakohtumises kaitsemänguga veel rahule ei jäänud, kuna vastasel lasti visata liiga palju punkte. “Aga see oli informatiivne ja teame nüüd palju paremini, mida meil tuleb parandada,” lausus abitreener Barloschky.

Hamburgil puudusid vigastustest taastuvad austerlasest äär Marvin Ogunsipe, sakslasest äär Hans Brase ja noor sakslasest mängujuht Justus Hollatz. Kaasa ei teinud ka värskelt 34-aastaseks saanud ameeriklasest viskav tagamees Bryce Taylor, kes kogub veel vormi ja peaks mängukorda saama oktoobri alguses.

scroll to top