Mängu lõppu põnevust toonud Eesti naiskond tunnistas ikkagi Soome paremust

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallinaiskond kohtus Paides teist päeva järjest sõprusmängus Soomega ja vastu tuli võtta 49:59 kaotus. Eile võitsid soomlannad tulemusega 76:59.

Soomele kuulus avaveerand 13:11 ja poolajaks juhiti juba 31:20. Kolmas veerandaeg kulges võrdselt ning külalised ei suutnud oma eduseisu kasvatada. Eestil õnnestus 5.23 enne lõppu pääseda veel kümne punkti kaugusele ja kahe minuti möödudes oli kaotusseis 46:54. Vastaste turvaline eduseis püsis siiski lõpuni ning eestlannadel tuli tunnistada Soome kümnepunktilist paremust.

Annika Köster viskas Eesti poolelt 11 punkti ja kogus 9 lauapalli. Kadri-Ann Lass lisas 10 silma ning võttis samuti 9 lauapalli. Mailis Pokk toetas omasid 6 punkti ja 4 lauapalliga. Võitjate poolelt tõi Roosa Lehtoranta 14 silma. Võrdselt 10 punkti lisasid Linda-Lotta Lehtoranta, Taru Tuukkanen (lisaks 13 lauapalli) ja Sofia Pelander (lisaks 11 lauapalli).