fbpx
Close

Marten Maide: tänu sellele, et ülikool paigas, on pingeid palju vähem

-Marko Parkonen ja Marten Maide | Foto: Erakogu

-Marko Parkonen ja Marten Maide | Foto: Erakogu

North Carolinas asuvas Carmel Christiani koolis õppiv ja mängiv 17-aastasel eestlasest tagamängijal Marten Maidel on üks täispikk keskkoolihooaeg veel ees, kuid kuna noormehel on tulevase ülikooliga käed löödud, siis saab ta pingevabamalt keskkooli lõpetamisele keskenduda.

Kohalikus liigas on Maide ja Carmel Christian praeguseks jõudnud poolfinaali ning 23. veebruaril ehk täna mängitakse pääsu eest finaali.

“Tänavune hooaeg on päris hästi õnnestunud, meie skoor on praegu 23-4 ning minu panus meeskonna edusse on umbes 14 punkti mängus. Praegu oleme kindlalt üks favoriitidest,” kinnitas Maide portaalile Korvpall24.ee.

Eesti tagamängija saab järgmisel hooajal oma viimase keskkooli aasta mängida pingevabamalt, kuna tema liitumine NCAA kõrgeimas divisjonis palliva Liberty ülikooliga on juba kokku lepitud.

“Üks keskkooliaasta on veel ees ning võib öelda, et palju mõnusam on selle teadmisega mängida ning trenni teha. Mu tulevane ülikool saatis isegi treeningplaani ning teades seda, et mul on nö tulevik selge, on pingeid tunduvalt vähem.”

scroll to top