fbpx
Close

Martynas Mažeika on sunnitud Tallinna Kalevist kodumaale lahkuma

Avatar
-Martynas Mažeika | Foto: Siim Semiskar

Lapse raske haiguse tõttu, naaseb Tallinna Kalev/TLÜ meeskonna liider Martynas Mažeika koju. Leedulasest tagamängija jätkab hooaega Klaipeda Neptunases.

“Mažeika lapsel avastati väga raske haigus ning ta pidas õigemaks naasta kodumaale. Esialgu arvas ta, et tuleb tagasi ja meie lootsime ka seda, kuid loomulikult on perekond kõige olulisem,” rääkis Kalevi meeskonna omanik Sten-Erik Jantson Delfi Spordile.

Täna 35-aastaseks saav Mažeika naasis esmaspäeval korraks Tallinna, et senises koduklubis otsad kokku tõmmata. “Loomulikult ei hakanud me sellises olukorras kätt ette panema,” nentis Jantson.

Mažeika alustas tänavust hooaega Tartu Ülikooli ridades, et aidata noort meeskonda eurosarjas. Kahes mängus tõi leedulane FIBA Europe Cupis keskmiselt 14,5 punkti, 5,5 lauapalli ja 4 söötu. Eesti-Läti liigas jõudis ta tartlaste eest teha kolm kohtumist ja kogus keskmiselt 16 punkti ja 4,7 söötu.

Tallinna Kalev/TLÜ särgis tegi kogenud mees 9 mängu ja sai keskmisteks numbriteks 19,7 punkti, 4,2 lauapalli ja 4,2 söötu.

Mažeika uus koduklubi Klaipeda Neptunas on Leedu kõrgliigas hetkel 10. meeskonna hulgas 10 võidu ja 9 kaotusega 5. kohal.

scroll to top
Inline
Inline