Mediq Eesti alistas I divisjoni liidrite heitluses Park Minigolfi ja võitis põhiturniiri

-Mediq Eesti - Park Minigolf | Foto: Siim Semiskar

-Mediq Eesti – Park Minigolf | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis sai Mediq Eesti laupäeval liidrite heitluses jagu Park Minigolfist ja pikendas oma võitudeseeria juba kaheksa mänguni. Teistes kohtumistes sai Aexpo/Estravan kirja võidu Online Media üle ja KK Pelgulinn alistas Kontsertlavad.ee.

FOTOGALERII!

Mediq Eesti – Park Minigolf 85:59 (20:14, 23:9, 24:20, 18:16)

Avaveerandi 6 punktiga võitnud Mediq Eesti juhtis poolajaks juba 43:23 ning kolmanda perioodi järel 67:43. Park Minigolf nii ei suutnudki mängu sisse saada ja pidi lõpuks vastu võtma 26-punktilise kaotuse.

Võitjate suurimaks korvikütiks tõusis Herki Rank, kelle arvele kogunes 20 punkti. Kristo Jürgenson, Karl Künter Kaljuveer ja Reido Sepp said kõik kirja 14 punkti ning Rene Viljaste lisas 13 silma. Park Minigolfi parimad skooritegijad olid Ingmar Sau ja Kristjan Pulma, kes kogusid vastavalt 20 ja 14 punkti.

Mediq Eesti saavutas põhiturniiril 9 võidu ja 2 kaotusega esikoha. Park Minigolf on nüüd 8 võidu ja 3 kaotusega 3. kohal.

Online Media – Aexpo/Estravan 92:99 (29:24, 21:26, 25:18, 17:31)

Aexpo/Estravan kaotas avaveerandi 5 punktiga, kuid poolajaks oli seis viigis 50:50. Kolmandal veerandajal rebis Online Media taas ette ning viimasele neljandikule mindi nende 75:68 eduseisus. Viimasel veerandil suutis tempot üles kruvinud Aexpo/Estravan aga mängu enda kasuks pöörata ja võttis lõpuks väsinud vastase vastu 7-punktilise võidu.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Tarmo Antson, kes viskas 33 punkti. Alex Tammemäe toetas teda 15 punktiga, Karl Erich Orgusaar ja Kaspar Osila said mõlemad kirja 14 silma ning Jarlet Mägi lisas 11 punkti. Online Media resultatiivseim oli 5 kolmest tabanud Martin Ressar, kelle arvele kogunes 29 silma. Siim Semiskar lisas 26 ja Joonas Jõgi 23 punkti.

Aexpo/Estravan lõpetas põhiturniiri 6 võidu ja 5 kaotusega, mis andis 12 meeskonna seas 6. koha. Online Medial on nüüd kirjas 5 võitu ja 5 kaotust, millega langeti 7. positsioonile.

KK Pelgulinn – Kontsertlavad.ee 89:70 (22:21, 20:16, 20:15, 27:18)

KK Pelgulinn võitis avaveerandi ühe punktiga ning juhtis poolajaks 42:37. Kolmandal veerandajal lisasid Rahvaliiga tiitlikaitsjad edumaale 5 ja viimasel neljandikul 9 silma – tasuks kindel 19-punktiline võit.

Võitjate resultatiivseim oli 28 punkti visanud Mario Hamburg. Henry Ahven ja Martin Pingin said mõlemad kirja 20 silma ning Ted Abel lisas 12 punkti. Kontsertlavad.ee parim punktitooja oli Andre Ojasild 20 silmaga. Tanel Virtmann kogus 17, Kristo Jürisalu 14 ja Argo Klemmer 8 punkti.

KK Pelgulinnal seisab nüüd tabelis 8 võitu ja 2 kaotust, millega tõusti 2. positsioonile. Kontsertlavad.ee sai põhiturniiril 6 võidu ja 5 kaotusega 5. koha.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni põhiturniiri viimased kohtumised peetakse pühapäeval, 10. märtsil, kui omavahel lähevad vastamisi KK Pelgulinn – Online Media ja Rim – Omniva.