Tallinna Rahvaliiga teises divisjonis võtsid võidulisa West Tallinn ja Wildix/Esecom

-West Tallinn - Keskturu Korvpalliklubi | Foto: Siim Semiskar

-West Tallinn – Keskturu Korvpalliklubi | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis teenisid möödunud laupäeval võidud West Tallinn, kellele oli see tabelisse neljas, ning Wildix/Esecom, kes 7 võiduga hetkeseisuga pääseks otse veerandfinaali. Nordauto ja Audentese matš jäi kahetsusväärsel moel pooleli.

FOTOGALERII!

West Tallinn – Keskturu Kossuklubi 76:50 (16:7, 24:9, 17:19, 19:15)

West Tallinn tegi otsustava vahe sisse juba avapoolajaga, mis võideti 40:16. Vaid 5 mängijaga kohtumisele tulnud Keskturu Kossuklubi suutis küll kolmanda veerandi 2 silmaga võita, kuid pidi lõpuks ikkagi vastu võtma 26-punktilise kaotuse.

Võitjate parimana viskas Georg-Mihkel Kodi 20 punkti. Marcus Moosar lisas 16, Janek Värk 15 ja Henri Enden 5 silma. Keskturu Kossuklubi poolelt tõusis üleplatsimeheks Rauno Kuusik, kes viskas 33 punkti. Seiko Kuik kogus 8 ja Kaspar Jürisson 7 punkti.

West Tallinnal on nüüd kirjas 4 võitu ja 6 kaotust, millega tõusti liigatabelis 8. kohale. Keskturu Kossuklubil jäi põhiturniiril võiduarve avamata ning tabelis olevad 11 kaotust annavad neile viimase koha.

Wildix/Esecom – Toyota 63:54 (15:15, 19:8, 16:13, 13:18)

Avaveerand lõppes viigiga, kuid poolajaks juhtis Wildix/Esecom 34:23 ning kolmanda perioodi järel 50:36. Toyota suutis küll viimase veerandi võita, ent pidi siiski leppima 9-punktilise kaotusega.

Võitjate resultatiivseim oli 20 punkti visanud Tõnn Toomsalu. Jan-Erik Tihemets lisas 11, Erki Vaikmäe 9 ja Mihkel Loot 8 punkti. Toyota parimad skooritegijad olid Janno Juhanson ja Viljar Sillamaa, kes mõlemad kogusid 13 silma. Jüri Luik ja Marat Salahhov said kumbki kirja 10 punkti.

Wildix/Esecom jätkab liigatabelis 4. kohal, olles kogunud 7 võitu ja 3 kaotust. Toyota lõpetas põhiturniiri 1 võidu ja 10 kaotusega eelviimasel ehk 11. kohal.

Nordauto – Audentes

See kohtumine katkes paar minutit enne lõppu, kui Audentese meeskond otsustas täies koosseisus väljakult lahkuda.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni põhiturniiri viimased kohtumised peetakse pühapäeval, 10. märtsil, kui omavahel lähevad vastamisi Morsad – BC Connection, LakiLakid – West Tallinn ja Wildix/Esecom – Eelviimased.