fbpx
Close

Meie järelkasv ehk minikorvpallurid selgitasid endi hulgast veerandfinaalpaarid

-Korvpall | Foto: Siim Semiskar

-Korvpall | Foto: Siim Semiskar

G4S Noorteliiga U12 vanuses ehk miniklassis said möödunud nädalavahetusel selgeks kaheksa paremat võistkonda nii poiste kui tüdrukute arvestuses. Finaalturniir mängitakse 13.-14. aprillil Rakvere spordihoones. Tüdrukud alustavad veerandfinaalidega juba sel nädalal, poisid mängivad kõik play-off ringid ära finaalvõistlusel.

Tüdrukute Mini esikaheksa:

1. Audentese Spordiklubi
2. KA Tallinna Kalev
3. Tiit Soku KK/SK Nord 2007
4. Rapla Korvpallikool
5. Narva PSK
6. Tiit Soku KK/SK Nord 2008
7. Pärnu Spordikool
8. Korvpalliklubi Karud

B-alagrupis tekkis surnud ring KA Tallinna Kalevi, Tiit Soku KK/SK Nord 2007 ja Rapla Korvpallikooli vahel, kes kõik said võrdselt võite ja kaotusi ning otsustavaks said omavahelised mängud, kirjutab Basket.ee.

C-alagrupis tekkis surnud ring Tiit Soku KK/SK Nord 2008 ja Pärnu Spordikooli vahel, kes said ka võrdselt võite ja kaotusi ning otsustavaks said ka nende omavaheline mäng.

Tulemused!

Poiste Mini esikaheksa:

1. Rakvere Spordikool/Tarvas
2. Audentese SK
3. Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid
4. Tiit Soku KK/SK Nord 1
5. Keila Korvpallikool
6. Reinar Halliku Korvpallikool I
7. Räpina Spordikool
8. TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK

E-alagrupis tekkis surnud ring TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK ja KK Pärnu võistkondade vahel, kes said ka võrdselt võite ja kaotusi ning otsustavaks sai ka nende omavaheline mäng. Neil oli ka selles mõttes oluline mäng, et sellest ei olenenud play-off tabeli asetus vaid üldse veerandfinaali pääsemine.

Tulemused!

scroll to top