fbpx
Close

BC Tartu Lõvide minikorvpallimeeskond naasis Brüsselist väärt kogemuste ja 8. kohaga

-BC Tartu Korvpallikool | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

-BC Tartu Korvpallikool | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

40. Brüsseli Minikorvpalli turniir 40e Tournoi Europeen de Mini-Basket lõppes seal kogemusi hankimas käinud BC Tartu Lõvidele 8. kohaga. Viimaseks jäänud kohamängus oli BC Royal IV Bruxelles tartlastest parem 30:27. BC Tartu poolt tõi Rasmus Zirel parimana 10 punkti.

Kokkuvõttes läks turniir igati korda. Kui välja arvata mäng Walesi vastu (kus mängisid lapsed, kes treenivad korvpalli vaid ühe korra nädalas), siis oli iga mäng väga tugev lahing. Ei saanud lubada ühtegi nõrkusehetke – eksimused karistati tihti ära ning siis oli jällegi vaja topelt pingutada. Vastased olid kiired ning agressiivsed. Mäng oli väga palju erinev selles, mida näeme selles vanuses Baltikumis, kirjutab BC Tartu Korvpallikool oma Facebooki postituses.

Võistkonnal on nüüd hea kogemus selja taga ning suvepuhkuse on poisid igal juhul ära teeninud. Ees ootab suvine ettevalmistus, et järgmisel hooajal juba kaasa lüüa U14 vanuseklassis.

Turniiri lõplik järjestus: 1. UCCLE Europe (BEL) 2. Aste Kain (BEL) 3.RIGA VEF (LAT) 4. SOM BOULOGNE (FRA) 5. Scoula Minibasket Roseto (ITA) 6. Spirou Charleroi (BEL) 7. BC Royal IV Bruxelles (BEL) 8. BC Tartu (EST) 9. The Black Eagles Rosmalen (NED) 10. CBV Binnenland Barendrecht (NED) 11. YNYS Mon Celts (Wales) 12. Ostend Basketball Academy (BEL).

scroll to top