fbpx
Close

Meie põhjanaaber Lauri Markkanen pole NBA-s rahul

-Lauri Markkanen | Foto: AFP/Scanpix

-Lauri Markkanen | Foto: AFP/Scanpix

Soomlaste hetke ainus NBA mees Lauri Markkanen on väidetavalt oma praeguses koduklubis Chicago Bulls rahulolematu ning soovib pärast koroonakriisi lahenemist meeskonda vahetada.

Ajaleht Chicago Sun-Times teatas, et alles 22-aastane ja 213 cm pikkune soomlasest ääremängija on “piisavalt rahulolematu, et klubi samasuguse suuna jätkudes lahkuks ta parema meelega mujale”.

Ajakirjanik Joe Cowley kirjutas: “Ei tasu ennast petta, et kolmandat aastat liigas palliv Markkanen oli väga halvas tujus juba enne koroonaviiruse tõttu pooleli jäänud hooaja lõppu.”

Chicago Bulls oli hooaja katkemise hetkel 22 võidu ja 43 kaotusega idakonverentsis 11. kohal ja Markkanen oli kaasa teinud 50 kohtumist, neist kõik algviisikus alustades.

Võrreldes eelmise aastaga astus soomlane aga numbrites olulised sammud tagasi, kui 2018/19 kogus ta keskmiselt 32,3 minutiga 18,7 punkti ja 9 lauapalli, siis tänavu olid samad numbrid isegi tema uustulnuka-aastast kehvemad – 29,8 minutiga 14,7 punkti ja 6,3 lauapalli.

Chicago Sun-Times kirjutab, et Bullsi klubi juhid on alustanud uue peamänedžeri otsinguid, et leida asendaja Gar Formanile. Rahul ei olda ka peatreener Jim Boyleni tegevusega, keda näiteks Markkaneni meeskonnakaaslane Denzel Valentine juba jõudnud lausa avalikult kritiseerida.

Chicago väljaanne küsib soomlase kohta kirjutatud artikli kokkuvõtteks: Kas muudatused saavad olema piisavad, et Markkaneni pahameel lahtuks?

scroll to top