fbpx
Close

Merike Anderson jäi tänavu kolmandat korda Euroliigas mänguajata

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Pikaaegne Eesti parim naiskorvpallur Merike Anderson pidi sel hooajal kolmandat korda leppima rolliga, kus tal ei õnnestunud Euroliiga kohtumises pingilt mängu pääseda. Belgia naiskond Castors Braine jätkas nukrat eurohooaega üheksanda järjestikuse kaotusega, kui poolakate CCC Polkowicelt saadi koduväljakul 71:94 (29:19, 16:29, 15:19, 11:29) kaotus.

Castors Braine’i naiskond kasutas üheksat mängijat ning resultatiivseimaks kerkis 13 punktiga Albina Razheva, Celeste Trahan-Davis tõi 12 silma, 8 lauapalli ja Antonia Delaere kogus 10 punkti ja 7 resultatiivset söötu. Poola klubi eest viskas Styliani Kaltsidou 18 punkti ja Tiffany Hayes lisas 16 silma.

Kogenud Andersoni jaoks oli see kolmas tänavune Euroliiga kohtumine kümnest, kus ta mänguaega ei teeninud. Varasemad kaks olid novembri lõpus ja detsembri alguses peetud mängud venelaste Orenburgi Nadeždaga ning tšehhide Praha USK-iga.

Sel nädalal tagasid naiste Euroliigas mõlema alagrupi liidrid kohe play-offis, kui kõik senised 10 mängu on võitnud Venemaa tiimid Jekaterinburgi UMMC ja Kurski Dünamo. Castors Braine (1-9) on A-alagrupis viimasel ehk 8. kohal.

scroll to top