fbpx
Close

Merike Anderson: ma ei näe meile tänavu Belgias konkurenti

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Belgia naiste korvpalli kõrgliigas on Merike Anderson ja Castors Braine liikumas viienda järjestikuse meistritiitli suunas ning kogenud eestlanna neile tänavu liigas tõsist konkurenti ei näegi.

“Hetkel peab olema rahul, kuna eilne võit oli meil 124. järjest võidetud mäng Belgia liigas,” tõi eestlanna portaalile Korvpall24.ee antud kommentaaris välja müstilise numbri.

“Eks tegelikult on veidike keeruline näiteks pärast Euroliiga mängu pallida Belgia liigat, sest tase on väga erinev,” mainis Anderson, et need 124 võitu pole alati sugugi kergelt tulnud.

Belgia kõrgliiga esimeses faasis mängisid kõik 12 naiskonda omavahel kaks korda läbi ning nüüd lüüakse tabel kaheks – esimene pool jätkab omavahel ning tagumine pool omavahel.

“Loomulikult alla meistritiitli ja karikavõidu pole meil mõtet mängida. Klubil ongi kindel eesmärk Belgia liiga võit ja karikas. Ega ma isiklikult samuti vähemaga ei lepi,” kinnitas Anderson kõrgeid sihte.

Samuti ei usu kogenud Anderson, et Belgias oleks hetkel ühtegi naiskonda, kes suudaks neid teelt kõrvale juhtida: “Mina isiklikult sellist klubi ei näe, aga eks välismängudel tuleb pusimist Namuri ja Sint Katelijne vastu.”

Eestlanna on senise hooajaga kogunud keskmiselt 17,7 minutit, 7,7 punkti, 1,2 lauapalli, 1,1 korvisöötu ja 1,3 vaheltlõiget.

scroll to top