fbpx
Close

Mihkel Kirves: sellise debüüdiga ei saa rahul olla!

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste korvpallikoondis kohtus täna Tartus toimunud kontrollmängus Belgiaga ja vastu tuli võtta kindel 60:98 kaotus. Poolaeg kaotati 14 punktiga ning kolmanda veerandaja lõppedes oli vahe juba 21 punkti. Belglased jalga sirgeks ei lasknud ning viskasid viimasel neljandikul veel 26 silma eestlaste üheksa vastu.

Koondise särki esimest korda kandnud Mihkel Kirvese sõnul on raske midagi positiivset tänasest kohtumisest kaasa võtta. 22-aastane ääremängija viskas oma debüütmängus küll 8 punkti, kogus 3 lauapalli ja andis 2 korvisöötu, aga vaatamata sellele ei nõustunud ta, et sai oma ülesannetega hästi hakkama. “Kõvasti jäi puudu, aga esimene mäng üle pika aja. Arvan, et siit saab paremaks minna. Koondise eest väljakul olla mingit erilist tunnet polnud, proovisin mängida oma mängu,” rääkis Kirves TV6-le antud intervjuus.

Pärnu mängumees tõdes, et praaki oli täna palju ja arenguruumi on küllaga. “Kuidagi ei klappinud see värk. Ei saanud kaitses jalga maha, ründelaud oli täiesti kohutav, keskjoonel tegime lolle vigu. Need numbrid tuleb üle vaadata. [Peatreener] Tiit Sokk toonitas, et mängiksime oma mängu ja peaasi, et omad asjad tehtud saaksime. Mingit suurt skautingut ei teinud. Homme peame ründelauas paremini tegutsema.”

scroll to top