fbpx
Close

OSK jõudis kindlalt finaali, Rapla ja KK Tallinn vajavad otsustavat mängu

-OSK | Foto: Siim Semiskar

-OSK | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste korvpalliliigas tagas esimesena finaalikoha suurfavoriit OSK, kes neljapäeval sai võõrsil kindlalt 88:51 jagu Keila Korvpallikooli naiskonnast. Teises poolfinaalpaaris Rapla Payless ja KK Tallinna vahel läheb vaja otsustavat kolmandat mängu.

OSK, kes avamängu kodusaalis võitis 84:69, vajutas kohe avaveerandist gaasi põhja, kui vastasel lubati visata vaid 6 silma enda 26 vastu. Sealt enam tagasi ei vaadatudki, kuigi kolmas veerand isegi nelja punktiga kaotati.

Gerly Kostla viskas võitjate parimana 19 punkti, Kati Rausberg tõi 14 silma ning Heila Rosenfeldt ja Mari Saarniit lisasid kumbki 13 silma. Keila poolel vastas Anneli Peterson 11 punktiga.

Kui Rapla Payless – KK Tallinna esimene poolfinaalkohtumine läks lisaajale ja lõppes Rapla 72:67 võiduga, siis teises kohtumises olid 57:55 paremad tallinlannad.

Aleksandra Komar viskas võitjate kasuks 18 punkti, Sofia Košareva lisas 14 silma ja Monika Tomingas tõi 12 punkti. Rapla poolel vastasid Kaari Kamp 13 ja Katarina Tamm 12 punktiga.

Rapla ja KK Tallinn selgitavad teise finalisti esmaspäeval, 26. märtsil kell 19.30 Alu spordihoones.

scroll to top