fbpx
Close

Kati Rausberg OSK-i kaotusteta hooajast: ikka täiskäiguga edasi!

-Kati Rausberg | Foto: Siim Semiskar

-Kati Rausberg | Foto: Siim Semiskar

Eesti naiste korvpalliliigas on tänavusel hooajal seni kaotuseta kulgenud OSK, kes pühapäeval alustas ka poolfinaalseeriat Keila Korvpallikooli vastu võidukalt 84:69. Heila Rosenfeldt viskas tolles kohtumises võitjate paimana 22 punkti, Kristi Täht lisas 15 silma ja Kati Rausberg tõi 13 punkti. Keila edukaim oli 21 punkti toonud Kaisa Aatonen.

OSK-i üks liidreid, endine koondise tagamängija Kati Rausberg ütles portaalile Korvpall24.ee, et plaan on muidugi oma kaotusteta seeriat jätkata: “Absoluutselt! Ikka täiskäiguga edasi, enam pole palju mänge hooaja lõpuni jäänud, seega teeme oma asja ja võtame ühe mängu korraga.”

“Arvan, et heal päeval võivad nii Keila, Rapla kui KK Tallinn meid mingil määral üllatada. Siiski usun, et meie kogemustepagas on mitmekesine ja mängijad piisavalt targad, et ka ise olla mängudeks valmistunud, et selliseid üllatusi ei tuleks,” tõi Rausberg välja vastased, kelle vastu tuleb ettevaatlik olla.

Omavaheline klapp on OSK-is Rausbergi sõnul täitsa hea nii platsil kui ka platsiväliselt: “Kuigi olen sel hooajal veel OSK-is nö uustulnuk, siis olen enamus naistega kas koondises või klubitasemel aastaid koos mänginud. Eks aeg-ajalt mängulisi erimeelsusi tuleb ikka ette, kuid kus ei tuleks? Igaüks teab oma rolli ning ka seda, kuidas võistkonnale kasulik olla. Olen igatahes väga lahedasse tiimi sattunud!”

Eelmise aasta lõpus OSK juba karikavõistlustel üllatas Eesti-Läti ühisliigas mängivaid naiskondi, siis hooaja lõpus saadakse sama võimalus ka meistriliiga play-offides. Nimelt liituvad korvpalliliiga kolm parimat naiskonda hooaja lõpus meistriliigaga ning saavad Eesti-Läti ühisliiga naiskondade järel asetused 4.-6.

Eeldusel, et OSK võidab korvpalliliiga ja G4S Noorteliiga jääb Eesti naiskondadest liigas kolmandaks, siis lähevad nad omavahel veerandfinaalis kokku. Rausberg sellel mõttel veel liiga kaua peatuda ei soovi: “Hetkel ei oskagi täpselt meie võimalusi hinnata, kuna enne tuleb keskenduda korvpalliliiga play-offile ning edukalt see peatükk lõpetada.”

scroll to top