fbpx
Close

Janne Schasmin ühisliiga neljandast kohast: mängisime ennast pildile, aga medaliks on vaja naisi juurde

-Janne Schasmin | Foto: Argo Luigas

-Janne Schasmin | Foto: Argo Luigas

Tallinna Ülikooli naiskond kaotas pühapäeval Eesti-Läti-Leedu ühisliiga kolmanda koha mängus Vilniuse Kibirkštisele 66:94. Tallinna Ülikooli naiskonna peatreener Janne Schasmin oli pärast mängu õnnelik, et ennast finaalturniirile murti, kuid järgmise sammu astumiseks peaks tema sõnul Eesti esiklubi rotatsioon olema pikem.

“Leedulannad panid täna enda tugevuse, kogemuse ja pikema pingi maksma. Oleme siin rääkinud Birgit Piiburi ja Kati Rausbergi vigastusest, aga ärme unusta, et Maaja Bratka tuli alles hiljuti välja juunis saadud raskest achilleuse kõõluse vigastusest. Me ei jaksa mängida kuue mängijaga. Vigastused käivad spordi juurde ja meie vigastused tulevad sellepärast, et mängijate koormus on liiga suur. Meil on vaja rotatsiooni rohkem naisi,” sõnas Schasmin pressiteate vahendusel.

Kuidas naiskonna peatreener ühisliiga neljanda kohaga rahule jäi? “Väga! Me saime pildile, meiega peab arvestama. Kui me jätame Riia TTT kõrvale, siis me ju panime lätlastele ära! See on väga kõva avaldus.”

Peatreeneri hinnangul on Leedu klubide lisandumisega liiga tase tõusnud: “Hea oli tutvuda Leedu korvpallikultuuriga, mis peab ka meil tulevikus paranema. Korvpallurid on siin igal pool au ees.”

Tallinna Ülikooli hooaeg jätkub OlyBet naiste korvpalli meistriliiga play-off-mängudega.

scroll to top