TTT noored ei jätnud Tartu Ülikool/Kalevile võimalust ja sammusid poolfinaali

-Anna Gret Asi | Foto: Siim Semiskar

Teisipäeval naiste Eesti-Läti korvpalliliiga play-offis Riia TTT juunioritelt 70:80 kaotuse saanud Tartu Ülikool/Kalev pidi ka päev hiljem vastaste 77:53 paremust tunnistama.

Avaveerandi võitis TTT 17:13, kuid poolajaks oli nende eduseis juba 13-punktiline. Viimasel kahel veerandajal oldi paremad kolme ja kaheksa silmaga ning kokkuvõttes teeniti 24-punktiline võit.

Võitjate eest viskas Janeta Rozentale 19 punkti, kes kogus ka 15 lauapalli. Dinija Sanda Pavelsone lisas 12 silma. Anna Gret Asi oli Tartu resultatiivseim 17 punktiga. Eleriin Vaino tõi omadele 9 punkti.

Nelja parima võistkonna hulgas on kõik tiimid Lätist. Poolfinaalis kohtuvad Riia TTT ja Riia TTT juuniorid. Teise paari moodustavad Liepaja SSS ja RSU.