fbpx
Close

Park Minigolfi võidule vedanud Erik Raud: meil võib iga mäng uus liider kerkida

-Erik Raud | Foto: Siim Semiskar

-Erik Raud | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas kerkis pühapäevase mängudepäeva üheks silmapaistvamaks palluriks Park Minigolfi mängumees Erik Raud, kes aitas oma tiimil 71:55 võita BC Lival Trenn nimelise meeskonna ning jätkata kolme vooru järel täiseduga.

“Esimesel kahel mängul mind kohal ei olnud ja minu jaoks oli see Rahvaliigas debüüdiks. Algus oli rabe ning poolajapausini oli suhteliselt tasavägine. Kolmandal veerandajal saime 15-20 punktiga ette ja suutsime lõpuni hoida,” rääkis 24-aastane ja 191 cm pikkune mängumees Korvpall24.ee portaalile pärast seda, kui oli tabanud kohtumises viis kaugviset ja toonud üleplatsimehena 20 punkti.

Kui paljud meeskonnad saavad Rahvaliigas mängule kokku 7-8 mängijat või kohati veel vähemgi, siis Park Minigolf andis kohtumisele üles täisrivistuse mängijaid. “Me mängime sama seltskonnaga ka Kossuliigat ning Rahvaliiga on see koht, kus kõik saavad võrdselt mänguaega,” kommenteeris Raud olukorda.

Kuigi viimases mängus kerkis ta resultatiivseimaks, siis liidrikoormat noormees enda peale võtta ei taha: “Meil on suhteliselt ühtlane sats ja kaugelt me viskame kõik hästi ning korvi all on meil üks hea pikk olemas. Igas mängus võib uus liider üles kerkida.”

Oma esimese mängu pealt hinnates on Raud seda meelt, et Rahvaliiga pakubki võimaluse kõigile korvpalli nautida: “Küllaltki madal tase on, mängus oli palju puterdamist ja rabedaid hetki.”

Park Minigolfi eesmärgiks Optibet Tallinna Rahvaliigas on jätkata oma kaotusteta seeriat ning hooaja lõpus soovitakse tiimi ühe liidri sõnul kindlasti mängida võidu peale.

scroll to top