fbpx
Close

Manresa loobub finantspõhjustel Siim-Sander Vene lepingut pikendamast

-Siim-Sander Vene | Foto: BAXI Manresa Facebook

-Siim-Sander Vene | Foto: BAXI Manresa Facebook

Hispaania korvpalli kõrgliiga klubi Manresa juhtkond andis Siim-Sander Venele teada, et eestlasega kahekuulist lepingut ei pikendata. Vene on Manresa meeskonna juures maksimaalselt käesoleva nädala lõpuni.

“Usun, et hiljemalt nädalavahetuseks tuleb mingisugused otsused langetada,” sõnas Siim-Sander Vene Delfile. “Minu esmane soov oleks olnud Manresas hooaja lõpuni mängida, aga nad andsid omavahelises vestluses mõista, et finantsiliselt käib see klubile üle jõu. Peatreener ütles juba enne liigahooaja esimest mängu Madridi Estudiantesiga, et ta soovib mind satsi jätta pikemaks perioodiks. Kahjuks rahalist katet sellele soovile ei leitud,” lisas Vene.

Eesti koondislase vastu on konkreetset huvi üles näidanud üks Itaalia kõrgliiga klubi ja üks VTB Ühisliigas palliv meeskond.

Novembri keskel 28-aastaseks saav 201 cm pikkune ääremängija on Manresa eest seni kaasa teinud kuues liigamängus ning kogunud keskmiselt 21,5 minutiga 10 punkti, 3 lauapalli ja 0,8 korvisöötu. Punktide arvestuses on ta klubis paremuselt kolmas mees.

scroll to top