fbpx
Close

Peaaegu poolsada Lõuna-Eesti last kogunes Värskas peetud korvpallilaagrisse

Avatar
-Värska Suvelaager 2019 osalejad | Foto: Korvpalliklubi Valgamaa

Korvpalliklubi Valgamaa on lühikesest tegevusajast hoolimata Lõuna-Eesti korvpallimaastikul järjest enam kanda kinnitamas, sest uusi mänguhuvilisi on aina liitumas. Ka tänavuses suvelaagris Võrumaal osales rekordarv noori.

Korvpalliklubi ühe eestvedaja ja treeneri Oliver Kaljuvee teatel treenis 1.–7. juulini Värskas korraldatud suvelaagris ühtekokku 46 last Valgast, Tsirguliinast, Värskast, Tõrvast, Alalt ja Riidajast. “Sammume tasa ja targu,” ütles treener Lõuna-Eesti Postimehe vahendusel, lisades, et mullusega võrreldes lisandus laagrinimekirja üle kümne uue noore.

Laagris olid õpilaste põhitreenerid lisaks Kaljuveele ka Brendon Paidra ja Kevin Kangur, kes pöörasid üheskoos tähelepanu mitmekülgsele treeningule. Näpunäiteid tulid jagama ka Eesti võrkpallikoondise füsioterapeut Siret Kalbus ja endised professionaalsed korvpallurid Viljar Veski ja Robert Peterson.

BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa põhimeeskonna endiste mängijate Brendon Paidra ja Olver Kaljuvee eestvedamisel sai korvpalliklubi Valgamaa tegevus alguse kaks aastat tagasi. “Esimesse treeningusse tuli kaks last, praegu on meie juhendada ligi 150 noort korvpallurit,” nentis Kaljuvee.

Loe täispikka artiklit Lõuna-Eesti Postimehest.

-Robert Peterson ja Viljar Veski | Foto: Korvpalliklubi Valgamaa
scroll to top
Inline
Inline