fbpx
Close

Pehka ja Karpin vedasid G4S Noorteliiga esiliigas tartlaste vastu võidule

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli esiliigas peeti teisipäeval tänavuse põhihooaja eelviimase vooru viimane mäng, kus G4S Noorteliiga alistas koduses Audentese spordihoones kahe liidermängija vedamisel lisaajal 88:81 (24:16, 18:20, 19:18, 14:21, 13:6) Tartu Ülikool/Kuremaa SK.

Kolmeseid 5/7 tabanud Ran Andre Pehka arvele kogunes üleplatsimehena 25 punkti ning meelitas vastastelt välja 7 viga. Sama palju vigu tehti ka Karl-Kristjan Karpini vastu, kes tõi kaksikduublit tähistavad 16 punkti ja 11 lauapalli. Markus Ilver lisas 12 ning Oliver Suurorg 11 silma.

Kaotajatest paistsid silma Kris Urvik 14, Rene Sepp 12, Kristofer Veismann 11 ning Sten Lillemägi ja Jaanus Annok 10 punktiga.

Põhiturniiri liigatabelis on G4S Noorteliiga koos KK Viimsi/Noto ja Tartu Kalev/Estiko meeskondadega enne viimast vooru kogunud 11 võitu ja 10 kaotust ning kehvema korvide vahe tõttu ollakse momendil 7. kohal.

Esiliiga viimased põhiturniiri kohtumised mängitakse 28.-29. märtsil.

Tabeliseis

Viimase vooru mängud

2 Comments

  1. Tolle artikli lõpus oleks võinud siis olla ka vähe rohkem infot, mis seal esiliiga seisud on, eriti kui facebookis on ette kirjutatud, et viimases voorus läheb kohtade jagamiseks.

    1. Täname tagasiside eest Sander. Lisasin artikli lõppu tabeliseisu ja viimase vooru mängude lingid.

Comments are closed.

2 Comments
scroll to top