Pesaro lõpetas hooajaeelsed mängud võiduga, Drell parimate skooritegijate seas

-Henri Drell | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertas pidas kolmapäeva õhtul oma viimase hooajaeelse kohtumise, kui alistas Alphonso Fordi mälestusmängus Montegranaro Poderosa 86:63 (23:20, 22:12, 21:20, 20:11).

Algviisikus väljakule jooksnud Drell mängis ligi 28 minutit, mille jooksul viskas 13 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 0/3, vabavisked 3/3), võttis 2 lauapalli, jagas kaaslastele 3 resultatiivset söötu, tegi 2 vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Negatiivse poole pealt tegi ta 2 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu.

Eestlasest rohkem punkte viskasid Pesaro poolel vaid Jaylen Barford ja Federico Mussini, kes kogusid vastavalt 21 ja 16 silma. Montegranaro resultatiivseim oli Martino Mastellari 18 punktiga.

Juulis Itaalia kõrgliigaklubiga liitunud Drellist on hooajaeelsel perioodil saanud võistkonna üks põhimehi. Kaheksas hooajaeelses kohtumises kogus ta keskmiselt 8,5 punkti.

Pesaro alustab Itaalia kõrgliiga ehk Serie A hooaega 24. septembril, kui koduväljakul kohtutakse Bologna Fortitudoga.