Plymouth kaotas kindlalt tabeliliidrile, Järveläinen parim 24 punktiga

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidid Joonas Järveläinen ja Plymouth Raiders tunnistama Leicester Ridersi suurt, 104:75 paremust.

Plymouth võitis avaveerandi 25:24, kuid peale seda oli kõik juba vastaste kontrolli all. Poolajaks juhiti seitsme silmaga ning enne neljandat veerandaega oli külaliste eduseis 83:59. Viimasel kümnel minutil suurendati vahet veelgi viie punktiga võrra.

Joonas Järveläinen viibis väljakul ligi 31 minutit ning viskas selle ajaga 24 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 8/12, kolmesed 2/8). Lisaks võttis ta veel 2 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike, kuid kaotas ka korra palli ja tegi 3 isiklikku viga.

Eric Eaves tõi Plymouthile paremuselt teisena 18 punkti. Tyler Bernardini oli võitjate resultatiivseim 26 punkti ja 6 lauapalliga. Pierre Hampton lisas 24 silma ja 8 lauapalli.

Turniiritabelis jätkab Plymouth (6-21) 12 meeskonna seas kümnendal kohal. Leicester (25-3) on jätkuvalt liider.