Kaunase Žalgiris pani Dzukija teise poolajaga paika

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalli meistriliigas teenis Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija valitsevalt meistrilt Kaunase Žalgiriselt koduväljakul 60:82 kaotuse.

Euroliigas play-offi pääsenud Žalgiris oli avaveerandil Dzukijaga raskustes ning kümne minuti möödudes jäädi 18:24 kaotusseisu. Poolajaks suudeti küll vahet vähendada, aga Dzukija oli endiselt kahe silmaga ees. Kolmandal veerandajal pääses Žalgiris aga suurelt ette, kui visati 24 silma võõrustajate kuue vastu. Viimasel neljandikul kasvatati eduseisu veelgi kuu punkti võrra.

Võitjate poolel jagunesid punktid ühtlaselt, parimana tõi 11 punkti Beno Udrih. Võrdselt 9 silma lisasid Kevin Pangos ja Brandon Davies. Dzukija eest viskas 14 punkti Charles Callison. 10 silma jäi Alan Wigginsi nimele.

Liigatabelis paikneb Dzukija (9-20) kaheksandal kohal, Žalgiris (25-4) on esimene.