Kaheksameheline Kalev/Cramo langes lisaajal Minski Tsmoki vastu

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonnal tuli koduplatsil VTB Ühisliigas lisaajal vastu võtta valus, 80:85 kaotus Minski Tsmokilt.

Tasavägiselt kulgenud poolaja võitsid võõrustajad 41:38 ning enne viimast neljandikku juhiti kuue silmaga. Cramo pääses neljanda veerandaja alguses 60:52 ette, kuid kümne minuti möödudes tuli hakata seisult 73:73 lisaaega mängima. 22 sekundit enne lõppu oli pall Tsmoki mängija Justin Gray käes, kes tegi rünnakul aga vea. Kolmepunktilises kaotusseisus olnud kalevlased kaotasid seejärel hoopis ise veel palli ja vastased tõid kiirelt kaks punkti juurde ning vormistasid lõppskoori.

Cramo poolelt ei teinud kaasa Isaiah Briscoe, Cedric Simmons, Gregor Arbet ning mänguminuteid ei teeninud Madis Soodla. Võistkonna parimana tõi 20 punkti Bojan Subotic, Thomas van der Mars lisas 18 punkti ja 9 lauapalli. Kristjan Kangur ja Sten-Timmu Sokk olid resultatiivseimad eestlased, tuues võrdselt 9 silma. Branko Mirkovici arvele jäi 8 punkti ja 10 korvisöötu. Vastaste suurim skooritegija oli Christofer Czerapowicz 24 punktiga.

Liigatabelis asub Kalev/Cramo (6-15) eelviimasel ehk 12. kohal. Tsmoki (7-12) jätkab kümnendana. 11. aprillil läheb Cramo koduväljakul vastamisi Moskva CSKA-ga.