Jaakson ja Loigu aitasid GBA veerandfinaalis 41-punktilise võiduni

-Andre Loigu ja Mark-Andreas Jaakson | Foto: Get Better Academy

Tšehhi U19 liigas pidasid Mark-Andreas Jaaksoni ja Andre Loigu koduklubi GBA (Get Better Academy) teise veerandfinaalmängu, kust nopiti kindel, 100:59 võit Piseki Sokoli üle. Samast vastasest oldi laupäeval paremad 87:67.

Võõrustajad dikteerisid mängu algusest lõpuni, võites avaveerandi 27:17 ja minnes poolajale 21-punktilises eduseisus. Enne viimase neljandiku algust oli vahe juba 31 punkti ning järgmise kümne minutiga suurendati see 41 silmale.

Mark-Andreas Jaakson teenis 20,5 minutit mänguaega ja tõi selle ajaga 6 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/4, kolmesed 0/2). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, sooritas 4 isiklikku viga ja tegi 3 pallikaotust. Andre Loigu viibis väljakul 6 minutit, kuid eksis ühel lähiviskel ja ühel kaugviskel ning punktiarve jäi avamata. Tema nimele jäi üks kaitselauapall.

GBA resultatiivseim oli Calvin Poulina 20 punktiga. Vastaste eest viskas 15 silma Martin Svoboda. Meeskonnad lähevad taas vastamisi 21. aprillil.