Andre Loigu viskas kahes mängus kokku 29 punkti ja aitas oma tiimi kindlate võitudeni

-Andre Loigu ja Mark-Andreas Jaakson | Foto: Get Better Academy

USA kolledžite liiga NJCAA kõrgeimas divisjonis mängiva Andre Loigu koduülikool Northwest sai sel nädalal kaks võitu, kui alistas kahel korral Rocky Mountaini meeskonna.

Esimeses mängus olid Northwesti võidunumbrid 96:72 (41:28) ning teises 93:55 (58:32). Mõlemad kohtumised peeti Northwesti koduväljakul.

Esimeses kohtumises oli Loigu platsil 15 minutit ja tõi selle ajaga 15 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 2/2, vabavisked 3/3), olles oma meeskonna paremuselt kolmas korvikütt. Lisaks tegi ta ühe vaheltlõike ja ühe isikliku vea. Northwesti poolelt jõudis kahekohalise punktisummani kuus mängijat, kellest resultatiivseim oli Oluwaseyi Oyeku 19 silmaga.

Teises mängus kogus eestlane 22 minutiga 14 silma (kahesed 3/3, kolmesed 1/2, vabavisked 5/8), olles üks viiest Northwesti pallurist, kes jõudis kahekohalise punktisummani. Veel jäi ta arvele üks lauapall, kolm resultatiivset söötu, üks pallikaotus ja üks isiklik viga. Northwesti parim oli 20 punkti visanud Jaren Fritz.

Loigu meeskonnal on nüüd kokku kuus võitu ja neli kaotust. Oma konverentsi esimese mängu peab Northwest 24. veebruaril, kui võõrsil minnakse vastamisi Central Wyomingi meeskonnaga.