Robert Valge oli Burgose napis kaotusmängus suurim skooritegija

-Robert Valge | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli tugevuselt neljandas liigas said Robert Valge ja Burgose duubelmeeskond valusa, 77:81 kaotuse tabeli kaheksandalt La Flechalt.

Burgos alustas kohtumist hästi ja poolajaks juhiti kümne punktiga. Kolmanda veerandajaga suutis La Flecha aga kaotusseisust välja tulla ja ka punktiga ette pääseda ning viimasel neljandikul vahet veelgi kasvatada.

Robert Valge teenis ligi 28 minutit mänguaega ja viskas 20 punkti (vabavisked 4/5, kahesed 5/8, kolmesed 2/2). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi 4 pallikaotust ja ühe isikliku vea. Txomin Lopez Ansotegui tõi omadele veel 19 silma ja 17 lauapalli. Võitjate parim oli 19 punktiga Jorge Martinez Cabezudo.

Liigatabelis asub Burgos (10-17) kümnendal kohal, La Flecha (13-14) jätkab kaheksandana.