fbpx
Close

Pommuudis! Kadrina Karude ja Aivar Kuusmaa koostöö on lõppenud

-Aivar Kuusmaa ja Raivo Tribuntsov | Foto: Siim Semiskar

-Aivar Kuusmaa ja Raivo Tribuntsov | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas mängiv Kadrina Karud andis teada, et on lõpetanud koostöö mullu novembrist meeskonda juhendama toodud Aivar Kuusmaaga. Kuusmaa saldoks Kadrina Karude peatreenerina jäi 11 võitu ja 2 kaotust.

“Seda otsust ma täpsemalt kommenteerida ei soovi. Ma arvan, et pigem peaksid need jutud hetkel klubisiseseks jääma,” rääkis Delfi Spordile klubi mänedžer Raivo Tribuntsov, kes täpset põhjust koostöö lõpetamisest avalikustada ei soovinud. “Initsiatiiv selline otsus teha tuli klubi poolt.” Alates tänasest jätkab Kadrina Karude juhendamist Tribuntsov ise, kuid kui pikalt ta peatreeneriks jääb, pole hetkel teada. “Edasiste plaanide kohta kuulete peagi rohkem.”

Saku I liigat kuue kaotusega alustanud Kadrina Karud tõid Aivar Kuusmaa Andres Sõbra asemel peatreeneriks novembri lõpus. Kuusmaa taktikepi all uue hingamise leidnud Karud võitsid seejärel 11 mängu järjest, tõustes turniiritabelis neljandaks.

Kadrina Karude pikk võiduseeria lõppes, kui 21. veebruaril saadi kindel 55:90 kaotus KK Viimsi/Noto käest. Möödunud reedel pidid Karud tunnistama ka esiliiga punase laterna paremust, kui kodusaalis kaotati seisuga 95:99 KK HITO/BC Karjamaale.

scroll to top