fbpx
Close

Rain Raadik Valga-Valka tiimist: on kogemust kui ka nooruse uljust

Avatar
-Rain Raadik | Foto: Siim Semiskar

BC Valga-Valka/Maks&Moorits korvpallimeeskond on komplekteerimisega lõpusirgele jõudnud. Mängijatest on koosseisus eestlasi ja lätlasi, kuid ka üks serblane ja venelane. Karjääri jooksul kolmandat hooaega alustab kaksiklinna võistkonnas 30-aastane ja 208 cm pikkune tsenter Rain Raadik.

Viimati pallis Raadik Tartu Ülikooli meeskonnas, kuid isiklikus plaanis hooaeg ebaõnnestus. Juba novembris pidi keskmängija põlvevigastuse tõttu platsilt eemale jääma ning tagasitulek venis märtsikuusse. Tema nimele kogunes vaid 12 mängu ning keskmisteks näitajateks olid 17,9 minutit, 4,1 punkti ja 4,4 lauapalli.

“Kuna eelmisel hooajal oli raskem vigastus ja olin pikalt audis, siis palju valikuid ning konkreetseid pakkumisi teiste klubide poolt polnud. Olen vigastusest täielikult taastunud ja vormi üle viriseda ei saa. Suvel sai aktiivne oldud ja eks tänu sellele on ka parem olukord kui varasemate hooaegade alguses,” rääkis piirilinna tiimiga hooaja lõpuni kestva lepingu sõlminud Raadik Korvpall24.ee portaalile.

Valga-Valka on võrreldes mullusega suure muutuse läbi teinud. Peatreeneriks on serblane Marko Zakovic ja abitreeneriks poolakas Michal Hlebowicki, kes mõlemad kuulusid viimati Jekabpilsi võistkonna juurde. Eelmisest koosseisust on jätkamas vaid kapten Timo Eichfuss ja hetkeseisuga on paigas kümme meest, kellest koguni viis nooremad kui 20 eluaastat. “Olen Valga-Valka võistkonnas praeguseks veel nii vähe olnud, et ei oska vastata, mis käekirjaga on peatreener. Kooslus on aga hea, kus ühtaegu nii kogemust kui ka nooruse uljust.”

Meeskonna eesmärkidest rääkides Raadik konkreetsemaks ei läinud, aga suures plaanis konkurentidega erinevusi pole. “Eks play-offi nimel hakkavad kõik võitlema. Saab näha, kui kaugele me jõuame ja kui hästi esinema hakkame.”

scroll to top
Inline
Inline