Rait-Riivo Laane kerkis Miercurea Ciuci kaotusmängus paremuselt teiseks punktitoojaks

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliigas pidasid Rait-Riivo Laane ja Miercurea Ciuc CSM ära hooaja teise mängu, kui vastamisi mindi Pitesti Arges võistkonnaga. Kuigi neljanda veerandaja eel veel juhiti, siis kokkuvõttes tuli vastu võtta 73:80 (9:27, 26:16, 25:13, 13:24) kaotus.

Visketabavuses jäi Pitesti 44% – 42% peale. Lauavõitluse võitis Miercurea Ciuc 38:37 (ründelaud 13:12 Pitestile). Korvisööte andis Pitesti rohkem 13:11 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 11:4. Pallikaotuseid kogunes Pitestil 12, Miercurea Ciucil 20.

Algviisikusse kuulunud Rait-Riivo Laane teenis ligi 31 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 15 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 3/5, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta 3 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, 4 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Miles Bowman Jr oli Miercurea Ciuci parim 19 punkti ja 11 lauapalliga. Emanual Shepherd sai kirja 14 punkti ja 5 lauapalli ning Dainius Chatkevicius 12 punkti ja 4 lauapalli.

Võitjate resultatiivseim oli William Talton II 20 punkti ja 5 korvisööduga. Nikola Jevtovic järgnes 19 punkti ja 7 lauapalliga ning Tony Bishop Jr kogus 14 punkti ja 9 lauapalli. Mladen Jeremic lisas 10 silma.

Miercurea Ciuc on taas võistlustules esmaspäeval, 14. detsembril, kui kohtutakse Focsani CSM meeskonnaga.