Raske võidu saanud Tenerife astus sammu play-off koha suunas, Jõesaar käis üle paari mängu platsil

-Janari Jõesaar | Foto: Club Baloncesto 1939 Canarias

Hispaania korvpalli kõrgliiga 30. vooru mängus alistas kolmapäeval Janari Jõesaare kodumeeskond Tenerife Iberostar 79:72 Divina Seguros Joventut tiimi.

Külalismeeskond Joventut võitis avaveerandi 18:13, aga poolajaks oli Tenerife 39:35 peal ja viimaseks neljandikuks kasvatati eduseis seitsmele punktile. Kolm ja pool minutit hiljem oli Tenerife punktiga taga, kuid lõpuminutite 14:3 spurdi toel saadi magus võit kätte.

Viimases kahes kohtumises Tenerife eest mänguajata jäänud Janari Jõesaar sai nüüd platsile kümneks sekundiks. Rodrigo San Miguel viskas 22 punkti, Joventuti parim oli Thad McFadden 12 punktiga.

Turniiritabelis hoiab Tenerife (14-15) üheksandat kohta. Kaheksandal ehk viimasel play-off kohal on Joventut (15-14).