Rauno Nurger jätkas Hispaani esiliigas tiitlijahti võidukalt

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Hispaania esiliigas (LEB Gold) jätkas võidukalt favoriit CB Breogan, kus korvi all tegutseb Eesti koondislane Rauno Nurger (208 cm). Kodusaalis alistati Alicante meeskond skooriga 87:84 (25:25, 14:21, 26:8, 22:30).

Enne mängu oldi liigatabelis lähirivaalid ning kohtumise kulg tõestas sama. Kui esimene veerand möödus tasavägiselt, siis teisel olid aktiivsemad vastased. Kolmandal veerandil ei sujunud Alicantel aga miski ning selle võitis Nurgeri klubi koguni 18 punktiga! Sealt edasi kontrolliti mängu kulgu. Kuigi viimasel neljandikul tuli Alicante lähemale, siis väga ohtlikuks saada neil ei õnnestunud.

Nurger tõi 15 minutiga neli punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/1, vabavisked 2/3), haaras viis lauapalli, andis ühe korvisöödu, pani ühe kulbi ja tegi ühe vea. Meeskonna resultatiivseimad olid Dagoberto Miguel Rincon 16, Sergio Salvador 15 ning Alexandru Lucian Olah 14 punktiga.

Alicante parimad olid Justin James Pitts 32, Devin Schmidt 16 ning Alejandro Pozo 11 silmaga.

CB Breoganil on nüüd liigatabelis kirjas kolm võitu ja kaotus ning ollakse teisel kohal. Järgmisena kohtutakse võõral väljakul 25. oktoobril Valladolidi meeskonnaga.