Rauno Nurgeri resultatiivne mäng aitas Huesca suure võiduni

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) teenis Rauno Nurgeri koduklubi Huesca Levitec kindla 94:66 võidu Real Canoe Natacion Club võistkonna üle.

Avaveerand kuulus Huescale 22:15 ja poolaeg võideti 42:29. Kolmas veerandaeg kulges skoorirohkelt ja tasavägiselt ning viimane neljandik algas seisult 68:52. Real Canoe mängu tagasi enam ei saanud ja kokkuvõttes said võõrustajad 28-punktilise võidu kirja.

Rauno Nurger mängis 18 minutit ja viskas 11 punkti (kahesed 5/10, vabavisked 1/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Stojan Gjuroski tõi Huesca parimana 21 silma, vastaste parim oli Kedar Jamal Edwards 16 punktiga.

Seitse vooru enne põhiturniiri lõppu tõusis Huesca 15 võidu ja 12 kaotusega kaheksandale tabelireale. Real Canoe (9-18) asub 14. kohal.